26-10-2015_05-32-5226-10-2015_05-33-2408-10-2020_10-55-44

Kamerové systémy

Bezpečnostné kamery
Kamerové systémy na mieru pre Vašu firmu, priemyselné priestory alebo domácnosti.

Viac informácii Kontaktujte nás

Počítače a Notebooky

Najlepšia kvalita za najrozumenšiu cenu
Široká ponuka notebook a počítačov za najlepšie ceny. Možnosť poskladania Vášho PC priamo na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Viac informácii Kontaktujte nás

Technika pre priemysel

Integrácia smart riešení do priemyslu

Viac informácii Kontaktujte nás

Registračné pokladnice

eKasa

Finančná správa pripravila projekt online napojenia všetkých pokladníc na portál finančnej správy eKasa. Doteraz mali podnikatelia možnosť vybrať si napojenie na systémy finančnej správy v podobe VRP dobrovoľne, po novom bude pripojenie na finančnú správu povinné. Z elektronických registračných pokladníc (ERP) sa stanú online registračné pokladnice (ORP) a to najneskôr od 1.7.2019.

Ako to bude v praxi fungovať?

V praxi to bude znamenať, že o každom nákupe/transakcii bude mať finančná správa informáciu okamžite, nakoľko každý vydaný doklad bude zaevidovaný na centrálnom úložisku eKasa. Podmienkou je internetové pripojenie, prostredníctvom ktorého sa informácie budú odosielať na centrálne úložisko finančnej správy. Cieľom je pomôcť podnikateľom, ale aj kupujúcim. Projekt prinesie podnikateľom zníženie administratívnej záťaže, zníženie nákladov a kupujúcim zase zvýšenie ochrany pred nespoľahlivými subjektami, ale napríklad aj elektronické bločky.

Ako prejsť na eKasu?

Každý podnikateľ bude musieť požiadať o pridelenie kódu pokladnice – tzv. eKasa klient. Žiadosti o pridelenie kódu sú už dostupné na portáli finančnej správy v osobnej zóne daňovníka (OIZ) v Katalógu formulárov. V tejto časti nájdete postup, ktorým sa pri podávaní žiadostí musíte riadiť.

Návod zverejnení na portáli finančnej správy: eKASA.pdf

Viac o možnosti prerobenia Vašej terajšej pokladnice sa dozviete z letáku: EKASA_LETAK_WEB_VERZIA.pdf

V prípade záujmu o prerábku, kúpu resp. len o viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Benq Acer Point Samsung Toshiba Asus Canon Dell Epson LG Logitech Intel Lenovo HP Dicota Nikon Sony